chmuryl
chmuryp

MICHAYLAND - FANTASTYCZNA KRAINA ZABAWY…Czerwcowa pogoda, poziomką pachnąca wiąże dziś
dziewczynkom, kokardy ze słońca. Chłopcom złote żagle napina na chmurze, zaprasza w dalekie, niezwykłe podróże. I biegnie z naręczem przez ogromny świat - dla każdego dziecka w Dniu Jego Święta niesie cudny kwiat…
8 czerwca 2013r.
świętujemy Dzień Dziecka p.n. MICHAYLAND - wspólnie z całymi rodzinami, bo chcemy żeby to było święto rodzinne. Skupiamy się na więzach rodzinnych: mama, tata, dzieci, dziadkowie, ciocie i wujkowie oraz przyjaciele. Najważniejsza dla nas w tym dniu jest obecność rodziców przy swoich pociechach,  zabawa i wspólne przeżywanie tych cudownych chwil.

Rodzinne świętowanie rozpocznie się polową, uroczystą Mszą św. w intencji wszystkich DZIECI godz. 10.00 na placu przed Oratorium „Twój Dom” przy ulicy Wojska Polskiego 28. Po Mszy świętej rozdane zostaną dzieciom losy, które wezmą udział w bezpłatnej loterii fantowej.

Założeniem organizatora festynu rodzinnego pn. Michayland czyli Stowarzyszenia Troski o Dzieci i Młodzież im. ks. Br. Markiewicza pn. Oratorium „Twój Dom” jest by był to dzień przede wszystkim spotkania z Bogiem. Dzień pełen muzyki, tańców, śpiewów, konkursów, zabaw z balonami i wielu miłych niespodzianek.

Honorowy patronat nad naszą imprezą objął Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki za co w imieniu wszystkich dzieci składamy serdeczne podziękowanie.

W tym wyjątkowym dla DZIECI dniu będą mogły  skorzystać z wielu atrakcji: trampolina, zamek dmuchany, na którym będą mogły radośnie podskakiwać bez ograniczeń. Dla dusz artystycznych przygotowano specjalne kąciki, w których pod czujnym okiem wolontariuszy, dzieci będą mogły malować farbkami na sztalugach, malować i ozdabiać figurki gipsowe.  Wśród atrakcji znajdzie się również malowanie twarzy - kolorowy makijaż potrafi zmienić dziewczynkę w motylka a chłopczyka w Spidermana, robota czy kotka. Wesoły fryzjer, który za pomocą lakierów koloryzujących zmieni dziecięce włosy w  barwne wzory, które uzupełnią kompozycje stroju i  zdobień twarzy. Dla chętnych będą „warcaby ogrodowe”, budowanie, konstruowanie wspaniałego miasta kartonowego, szeroka gama gier i zabaw edukacyjno-rozrywkowych oraz prezentowanie umiejętności piłkarskich, sprawności fizycznej na mini siłowni. Na naszym festynie nie może zabraknąć wozu strażackiego i policyjnego. Dzieci będą mogły zobaczyć jak wygląda radiowóz policyjny oraz wóz strażacki od środka oraz obejrzeć i  wypróbować niektóre sprzęty wykorzystywane na co dzień przez funkcjonariuszy obu służb. Ogromną frajdę na pewno sprawi dzieciom lanie wodą z węża strażackiego.

Nie zabraknie również podczas festynu słodkiej niespodzianki w postaci pysznych, kolorowych lizaków, które czekać będą na milusińskich na każdym stanowisku wspólnej zabawy.

Dodatkową atrakcją będzie program artystyczno-muzyczny. Na scenie głównej, zaprezentują swoje umiejętności zespoły wokalne oraz  taneczne dziecięce i młodzieżowe.

Całość kończy wielki finał loterii fantowej, podczas której uczestnicy festynu rozlosują nagrodę główna oraz liczne nagrody.

Taki dzień jest tylko raz w roku: roześmiany, pachnący latem.
Niech się mnoży wiele, wiele razy i uśmiecha jak słońce pyzate.


Dzieciaki, przyprowadźcie ze sobą rodzeństwo, przyjaciół i rodziców! Spotykamy się 8 czerwca o godz. 10.00 w Fantastycznej Krainie Zabawy przy ul. Wojska Polskiego 28 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
przerywnik_zolty
© OTD 1996-2011 Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Mlodziez im. Ks. Bronislawa Markiewicza p.n. "Oratorium Twój Dom"
adres: ul. Wojska Polskiego 28, 38-400 Krosno; tel/fax: +48 013 43 662 51; tel. kom.: 608 687 686;
NIP: 6841719572 konto bankowe: PKO S.A. I Oddzial Krosno 16 1240 2311 1111 0000 3881 3654
e-mail: biuro@otd.pl
admin