chmuryl
chmuryp

Podaruj nam swój 1% podatku"Trzeba istnieć dla drugiego człowieka,
aby móc istnieć dla samego siebie. "
L. Lavalle


POMÓŻ NAM POMAGAĆ
   
W związku z kończącym się rokiem rozliczeniowym 2013r. pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe Stowarzyszenia Troski o Dzieci i Młodzież im. Ks. Bronisława Markiewicza pn. „Oratorium Twój Dom” poprzez przekazanie 1% kwoty podatku od dochodu rocznego na działalność statutową naszej placówki. Z pozyskiwanych środków realizowane są dobre i szlachetne cele.

Oratorium „Twój Dom” to placówka bezpieczna, przyjazna i „otwarta” dla dzieci i młodzieży, wykorzystująca elementy innowacyjnych metod nauczania, nastawiona na osiąganie sukcesu przez wychowanków. W naszym Oratorium każde dziecko jest jednakowo ważne i szanowane. Tu poznaje swoje prawa i obowiązki. Ma zapewnione warunki wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju.

W naszym Oratorium dziecko poznaje świat i wzbogaca wiedzę, rozbudza swoje zainteresowania, wyobraźnię, uzdolnienia i zdolności. W rodzinnej atmosferze, pod kierunkiem profesjonalnego grona pedagogicznego, rozwija się wszechstronnie i poznaje wzorce potrzebne do budowania prawidłowych relacji w społeczeństwie.
   
Oratorium „Twój Dom” prowadzi zajęcia świetlicowe, żywienie oraz realizuje szereg programów z zakresu: edukacji, profilaktyki uzależnień, wychowania i opieki,  spotkania z ciekawymi ludźmi, kulturą i sztuką, przeglądy oraz zajęcia  wakacyjne w formie półkolonii,  kolonii czy obozów profilaktyczno - wychowawczych.

Głównym przesłaniem, od 18 lat, jest służenie dobru dziecka, we wszystkich formach optymalizujących warunki życia i rozwoju. Wszystkie działania prowadzone przez „Oratorium „Twój Dom” na rzecz potrzebujących dzieci i młodzieży oraz ich rodzin  mogą być realizowane dzięki ludzkiej życzliwości.
   
Równocześnie składamy serdeczne podziękowania tym z Państwa, którzy wspierali nas do tej pory. Dziękujemy serdecznie za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Dzięki Wam możemy działać konkretnie i celowo. Razem z Wami możemy pomagać dzieciom potrzebującym, niosąc nadzieję w rozwój zainteresowań, zdolności i uzdolnień tym, którzy potrzebują jej najbardziej. Dzieciom, które w nas wierzą.

Podaruj nam swój 1% podatku

Będziemy wdzięczni, jeśli powiecie o nas i naszej akcji swoim znajomym, przyjaciołom i rodzinie.


Z wyrazami wdzięczności
Zarząd Oratorium


przerywnik_zolty
© OTD 1996-2011 Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Mlodziez im. Ks. Bronislawa Markiewicza p.n. "Oratorium Twój Dom"
adres: ul. Wojska Polskiego 28, 38-400 Krosno; tel/fax: +48 013 43 662 51; tel. kom.: 608 687 686;
NIP: 6841719572 konto bankowe: PKO S.A. I Oddzial Krosno 16 1240 2311 1111 0000 3881 3654
e-mail: biuro@otd.pl
admin