chmuryl
chmuryp

WalentynkiD
la dzieci z Oratorium „Twój Dom” ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam RAZEM. Tego dnia wszędzie dominowały walentynkowe motywy. Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały piękną dekorację holu. Królowały czerwone serca na których widniał napis KOCHAM w różnych językach: angielskim, czeskim, hiszpańskim oraz włoskim. Nawet buzie dzieci zdobiły czerwone serduszka.

Walentynki - to dzień, w którym nie boimy się mówić o swoich uczuciach, emocjach. Dzieci szczerze i otwarcie potrafią  okazywać radość, przyjaźń, sympatię w stosunku do innych.

W dniu Świętego Walentego postanowiliśmy razem z wychowawcami zrobić ciasteczka Walentynkowe. Prosto z serca – dla serca  lub po prostu kogoś bliskiego i  wzajemnie się nimi obdarować.

W Walentynki musi być słodko.
Dzieci  dekorowały ciasteczka białym i różowym lukrem, masłem czekoladowym, zdobiły barwnymi posypkami, złocistymi perełkami. Rysowały czerwone serduszka, kwiatki, szlaczki  nie zabrakło również ciasteczek z imionami dla sympatii. Każdy mógł wykazać się własnym pomysłem.Szczerze! Były niebiańsko pyszne! I takie urocze.Dzień Świętego Walentego w naszej wspólnocie Oratoryjnej upłynął nam na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Pozytywne uczucia, jakimi dzieci obdarzają się wzajemnie na co dzień, to głównie przyjaźń i radość przebywania ze sobą. I to jest NAJWAŻNIEJSZE.Wszystkim bardzo podobał się dzisiejszy dzień.


przerywnik_zolty
© OTD 1996-2011 Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Mlodziez im. Ks. Bronislawa Markiewicza p.n. "Oratorium Twój Dom"
adres: ul. Wojska Polskiego 28, 38-400 Krosno; tel/fax: +48 013 43 662 51; tel. kom.: 608 687 686;
NIP: 6841719572 konto bankowe: PKO S.A. I Oddzial Krosno 16 1240 2311 1111 0000 3881 3654
e-mail: biuro@otd.pl
admin