chmuryl
chmuryp

Podaruj jeden procent

Podaruj jeden procent to naprawdę łatwe!"Trzeba istnieć dla drugiego człowieka,
aby móc istnieć dla samego siebie. "
L. Lavalle

Witaj na naszej stronie!

To już Nowy Rok 2015, w który wkroczyliśmy z Wiarą, Nadzieją i Miłością oraz Bożym błogosławieństwem! Nasze Oratorium gromadzi ponad 60 dzieci z miasta Krosna, które zapewnione mają warunki wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju a przede wszystkim - ciepły dwudaniowy posiłek i otwarte serca wychowawców, pracowników i wolontariuszy.  
   
Głównym przesłaniem, od 19 lat działalności jest służenie dobru dziecka,we wszystkich formach optymalizujących warunki życia i rozwoju. Wszystkie działania prowadzone przez „Oratorium „Twój Dom” na rzecz potrzebujących dzieci i młodzieży oraz ich rodzin  mogą być realizowane dzięki ludzkiej życzliwości.
   
W naszym Oratorium dziecko poznaje świat i wzbogaca wiedzę, rozbudza swoje zainteresowania, wyobraźnię, uzdolnienia i zdolności. W rodzinnej atmosferze, pod kierunkiem profesjonalnego grona pedagogicznego, wykorzystującego elementy innowacyjnych metod nauczania poznaje wzorce potrzebne do budowania prawidłowych relacji w społeczeństwie.

Oratorium „Twój Dom” prowadzi zajęcia świetlicowe oraz realizuje szereg programów z zakresu: edukacji, profilaktyki uzależnień, wychowania i opieki,  spotkania z ciekawymi ludźmi, kulturą i sztuką, przeglądy oraz zajęcia  wakacyjne w formie półkolonii,  kolonii czy obozów profilaktyczno - wychowawczych.

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Młodzież  pn. Oratorium „Twój Dom” w  Krośnie, zwraca się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc w przekazaniu 1% podatku na rzecz naszej placówki za rok 2014.
Razem z Wami możemy pomagać dzieciom potrzebującym, niosąc nadzieję w rozwój zainteresowań, zdolności i uzdolnień tym, którzy potrzebują jej najbardziej. Dzieciom, które w nas wierzą.

W zeznaniu podatkowym wpiszcie:

STOWARZYSZENIE TROSKI O DZIECI I MŁODZIEŻ pn. ORATORIUM „TWÓJ DOM” KRS 00 000 16 804


Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, być może i Ty możesz nam w jakiś sposób  pomóc!

Z wyrazami wdzięczności

Zarząd Oratoriumprzerywnik_zolty
© OTD 1996-2011 Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Mlodziez im. Ks. Bronislawa Markiewicza p.n. "Oratorium Twój Dom"
adres: ul. Wojska Polskiego 28, 38-400 Krosno; tel/fax: +48 013 43 662 51; tel. kom.: 608 687 686;
NIP: 6841719572 konto bankowe: PKO S.A. I Oddzial Krosno 16 1240 2311 1111 0000 3881 3654
e-mail: biuro@otd.pl
admin