chmuryl
chmuryp

MICHAYLAND 2015
Rodzinne świętowanie rozpoczniemy polową, uroczystą Mszą św. w intencji wszystkich DZIECI godz. 10.00 na placu przed Oratorium „Twój Dom” przy ulicy Wojska Polskiego 28. Po Mszy świętej rozdane zostaną dzieciom losy, które wezmą udział w bezpłatnej loterii fantowej. Na ponad  20 stanowiskach, kącikach zaciekawień  i animacji dzieci spędzą czas do godz. 15.00. Przez cały czas trwania rodzinnego festynu będzie mnóstwo atrakcji, niespodzianek i wspólnej zabawy łączącej całe rodziny.
   
Honorowy patronat nad naszą imprezą objął Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki za co w imieniu wszystkich dzieci składamy serdeczne podziękowanie.
   
Rodzinny festyn p.n. Michayland to moc radości i atrakcji np.: trampoliny, zamki dmuchane, na których dzieci radośnie będą podskakiwać. Dla dusz artystycznych przygotowano specjalne kąciki, w których pod czujnym okiem wolontariuszy, dzieci będą malowały farbami na sztalugach, papierze z metra, ozdabiały figurki gipsowe z całymi rodzinami malowały na szkle oraz kolorowały postacie z bajek.  Wśród atrakcji znajdzie się również malowanie twarzy - kolorowy makijaż potrafił zmienić dziewczynkę w biedronkę a chłopczyka w kotka czy zielonego ufoludka. Wesoły fryzjer zamieni dziecięce włosy w barwne wzory. Ale to nie wszystko! Będzie też - kącik modelowania i upinania fryzur. Bezpłatny kącik ciekawej książki. „Warcaby ogrodowe”, wspaniałe miasto kartonowe. I to nadal nie wszystko! szeroka gama gier i zabaw edukacyjno-rozrywkowych oraz mini siłowni. Będzie jeszcze coś dla konstruktorów – duże słomki konstrukcyjne. Przejażdżki kucykiem, degustacja zdrowych soczków. I to nadal nie wszystko! Będzie prezentacja sprzętu   strażackiego i policyjnego. Stanowisko Oriflame, prezentacja nowości literatury dziecięcej, gry i zabawy - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie, pierwsza pomoc i kącik „zdrowy styl życia. W zabawie udział wezmą Wróżki, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcie. Bańki mydlane w rozmiarze XXL . Mała  gastronomia dla smakoszy bigosu i chleba ze smalcem a także ciast. Ciufcia, która będzie przewoziła uczestników festynu po mieście, stanowisko z starymi samochodami. Występy zespołów tanecznych i wokalnych.  No i przede wszystkim mnóstwo nagród i słodyczy. I to nadal nie wszystko! A co jeszcze organizatorzy przygotowali możecie  sami doświadczyć uczestniczą w festynie.

W FANTASTYCZNEJ KRAINIE ZABAWY BĘDZIE:

CIEKAWIE, ZABAWNIE, SŁODKO I WESOŁO, TEATRALNIE, UROKLIWIE I MAGICZNIE.

Spotykamy się
13 czerwca o godz. 10.00 w Fantastycznej Krainie Zabawy
przy ul. Wojska Polskiego 28 .


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

przerywnik_zolty
© OTD 1996-2011 Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Mlodziez im. Ks. Bronislawa Markiewicza p.n. "Oratorium Twój Dom"
adres: ul. Wojska Polskiego 28, 38-400 Krosno; tel/fax: +48 013 43 662 51; tel. kom.: 608 687 686;
NIP: 6841719572 konto bankowe: PKO S.A. I Oddzial Krosno 16 1240 2311 1111 0000 3881 3654
e-mail: biuro@otd.pl
admin