chmuryl
chmuryp    Półkolonia letnia p.n. „Wiedza Nas Bawi” skierowana jest do dzieci i młodzieży, które pozostały podczas wakacji w mieście. Bogata oferta programowa półkolonii zapewni, iż na nudę nie będzie można narzekać. Spotkania tematyczne, gry, zabawy, zajęcia sportowe, zajęcia kulinarne, seanse filmowe, plażowanie i zabawy wodne, zabawy w Fikolandzie poznawanie świata wszystkimi zmysłami - warsztaty sensoryczne, plastyczne, zabawy muzyczno-ruchowe oraz wycieczka – niespodzianka - propozycji i form spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży  będzie wiele.

Zadania:
Zapewnienie dzieciom i młodzieży  pozostającym w mieście w czasie wakacji opieki połączonej z ofertą sprzyjającego i atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. Organizacja zajęć rozwijających zainteresowania, zdolności: twórcze, poznawcze i intelektualne w formie zabawy i relaksu. Tworzenie warunków do rozbudzania ciekawości poznawczej otaczającym światem dzieci  i młodzieży. Organizowanie zajęć budujących więzi z miastem -poszerzenie znajomości naszego regionu.


Zajęcia w ramach półkolonii letniej dla dzieci i młodzieży prowadzone będą w konwencji: PONIEDZIAŁKI Z MUZYKĄ, WTORKI  NA  SPORTOWO, ŚRODY  TWÓRCZE, CZWARTKI NA CIEKAWO, PIĄTKI NA WESOŁO.


Dzieci podczas trwania półkolonii letniej będą wspólnie bawić się, wypoczywać, zwiedzać i zdobywać wiedzę w formie zabawy z różnych dziedzin edukacji. Wspólne zabawy, konkursy, gry sportowe i edukacyjne, zabawy plastyczne, spacery realizowane podczas półkolonii pomogą dzieciom i młodzieży: zrelaksować się, zapomnieć o stresie związany  z edukacją szkolną, rodzinną oraz rówieśniczą, ukształtować zainteresowania i poszerzyć wiedzę o otaczającym świecie.

   
   Życzę wszystkim uczestnikom półkolonii letniej p.n. „Wiedza Nas Bawi”, by była pełna niezapomnianych  wrażeń i miłych spotkań. By była, okazją do uśmiechu oraz radości  z chwil spędzonych w gronie rówieśników i przyjaciół.  Wierzę, że i w najbliższej okolicy odkryjecie wiele ciekawych miejsc, do których zawsze będziecie powracać.
Niech będzie to czas wypełniony aktywnością poznawczą, pełen nowych doznań i przeżyć. Życzę, aby nadchodzące wakacje były ciekawe i inspirujące, ale przede wszystkim – bezpieczne, korzystajcie z licznych atrakcji, zwłaszcza nad wodą, z rozwagą i wyobraźnią. Niech wakacje roku 2016 będą dla Was wszystkich pod każdym względem udane.

Ks. Józef Gibała
Dyrektor Oratorium „Twój Dom”przerywnik_zolty
© OTD 1996-2011 Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Mlodziez im. Ks. Bronislawa Markiewicza p.n. "Oratorium Twój Dom"
adres: ul. Wojska Polskiego 28, 38-400 Krosno; tel/fax: +48 013 43 662 51; tel. kom.: 608 687 686;
NIP: 6841719572 konto bankowe: PKO S.A. I Oddzial Krosno 16 1240 2311 1111 0000 3881 3654
e-mail: biuro@otd.pl
admin